آژانس هواپیمایی فانوسآژانس هواپیمایی فانوس
Forgot password?
درباره گردشگری فانوس | آژانس هواپیمایی فانوس

وب سایت  ” آژانس هواپیمایی فانوس ”  با توجه به فقدان منابع و مواخذی در صنعت توریسم و گردشگری و آژانسهای مسافرتی در ایران راه اندازی شده است. با توجه به وجود مکانهای دیدنی در کشور عزیزمان ایران، بسیاری از آنها به دلیل عدم معرفی صحیح و کامل از دید بسیاری از ما پنهان مانده اند. یکی از وظائف و رسالتهای ما در این وب سایت این است که این مکانها و نقاط دیدنی کشورمان را به کمک شما عزیزان، مسئولین و متولیان شهرها و استانهای کشور شناسایی نماییم و آنها را به بهترین شکل ممکن به هموطنان عزیز معرفی نماییم.

وب سایت آژانس مسافرتی فانوس در سال ۸۹ و با هدف اطلاع رسانی صحیح و سریع به مسافران راه اندازی شده است. گردشگری فانوس در طول چند سال گذشته بیش از ۳۱۰٫۰۰۰ کاربر را از سراسر ایران جذب کرده است (بیش از ۴۵% این کاربران از استانهای به غیر از تهران میباشند). در سیستم فعلی آژانسهای مسافرتی میتوانند پکیج تورهای خود را به صورت مستقیم در سایت وارد نمایند که این تورها پس از بررسی توسط مدیریت سایت و در صورت صحت اطلاعات (ستاره هتل ها، ساعات پروازی و . . .) بر روی سایت منتشر میشود. آژانسهای فعال در سایت همگی دارای “مجوز بند ب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری” بوده و از همکاری با آژانسهای بدون مجوز خودداری میشود. در حال حاظر و به طور تقریبی بیش از ۷۰۰ آژانس از سرتاسر ایران در سایت عضو شده اند که تنها اجازه فعالیت به تعداد معدودی آژانس داده شده است.

سیاست اصلی سایت، ارائه اطلاعات کامل و صحیح و بدون جهت گیری و جانب داری و بدون واسطه میباشد. همچنین اشتراک گذاری تجارب کاربران و مسافران در بخشهای مختلف از ویژگیهای بارز و خاص سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است.

سایت از قسمتهای زیادی برخوردار است که مهمترین آنها به شرح زیر است :

۱- تورها : کاربر در این قسمت با توجه به نیاز خود تور مورد نظر و مطابق با بودجه و سلیقه و زمان خود بهترین تور را انتخاب نمایید.

۲- اخبار : در این بخش اخبار گردشگری داخلی و خارجی، معرفه جاذبه های توریستی و هتلهای ایران و جهان و . . . . معرفی میشود. یکی از موارد بسیار پرطرفدار معرفی بدترین و بهترین هتلهای دنیا میباشد .

۳- سفرنامه ها : این بخش بسیار جذاب و کاربردی میباشد و کاربران میتوانند تجربیات سفر خود با یکدیگر به اشتراک بگذارند . تا کنون بیش از ۱۵۰ سفرنامه مختلف (داخلی و خارجی) در سایت درج شده است

۴- نقد و بررسی هتل ها : در این بخش کاربران میتوانند تجربیات خود را از هتلهایی که در آنها اقامت داشته اند بنویسند و به هر هتل بر اساس آیتمهای مختلف امتیاز دهند (مشابه با سایت TripAdvisor.Com). تا کنون بیش از ۱۵۰۰ نقد و بررسی هتلهای مختلف داخلی و خارجی صورت گرفته است. جهت نقد و بررسی هتلهای داخل ایران از کاربر تقاضای ارائه “واچر هتل” میشود.

۵- نقد و بررسی  : در این بخش با توجه به نوع تور انتخابی و رزرو هتل ، کاربران نقد ها و بررسی های خود را درباره چگونگی و کیفیت ه=خدمات دریافتی با ما در میان می گذارند.

اولویت بعدی و کاری ما راه اندازی بخش Incoming به زبانهای فارسی و انگلیسی (و در آینده زبانهای عربی و آلمانی) جهت معرفی جاذبه های توریستی ایران به جهانیان میباشد .